PROŽITKEM K PLNÉMU UZDRAVENÍ SVÝCH HRANIC

Poznej své hranice a přestaň mít rozpliznutou energii mezi všemi. Chceš vědět jak obnovovat hranice, když jsou nabořené? Chceš být silnější a zdravější a přitom si ponechat citlivost?

Pak je tu pro tebe

 

jednodenní kurz

UZDRAVUJU SI HRANICE

Kurz o hranicích jsem připravila pro všechny, které toto téma láká a chce tuhle oblast uzdravit hlavně prožitkem.

Na kurzu se dozvíte, které hranice máte porušené a co vám to způsobuje. Také se naučíte, jak tato oslabená místa ošetřit, zacelit a mít je v pořádku.

Naučíte se vnímat, proč své hranice buď narušujeme anebo je příliš stavíme tvrdě a stávají se z nás bezcitní roboti.

Co kurz obsahuje

Léčení hranic prožitkem

Pro účastníky tohoto kurzu bývá zásadní emoční prožitek, který léčí okamžitě vnitřní nastavení hranic a dává možnost v realitě to mít ihned jinak. Speciální cvičení noří účastníky do prožitku i léčení jinak než jsme zvyklí z terapií. Je to emocionální balzám, pro naše nastavení hranic, o kterých tušíme, jen nevíme, co s nimi.

Malá skupina umožňuje hluboké sdílení nás všech. Tento kurz je postavený na mých zkušenostech terapeutky. Ale i člověka, kterému byli narušeny hranice ve všech rovinách i časech. Vysvětlím, jak ovlivňuji špatná nastavení nejen naši minulost, ale i přítomnost a budoucnost.

Druhy hranic

Vysvětlím vám, které hranice v sobě neseme i ty o kterých nevíme. A co nám to způsobuje v našem životě, když o nich nevíme a tím pádem o ně nemůžeme pečovat. Jak přitahujeme zneužití fyzické, pracovní, osobní. A jak odpuzujeme bohatství.

Nastavování hranic

Budeme se zabývat palčivou otázkou: "Jak to udělat, abychom se chránili svými hranicemi a přitom nebyli bezcitní." Budeme se zabývat tím, jakým způsobem je nastavujeme, co nám v tom vadí a proč nám to nejde zdravě.

Kdo kurz povede

lektorka Pavla Skálová, DiS.

Jsem terapeutkou energetickým čtením. Hledám a léčím příčiny i souvislosti toho, co se v člověku děje. Učím tuto techniku. Lidé, kteří kurzem prošli, říkají, že bych měla veřejnost učit především o hranicích.

Hranice jsou komplexní téma a nikdo o něm nemluví v celistvosti a respektu. Jako by buď existovala jen možnost nastavit hranice tvrdě anebo vůbec. V Čechách je ještě specifické prostředí. Naše paměť si uložila vzpomínky lidí z komunismu a války. To ovlivňuje naše sebevědomí, sebehodnotu i vyjadřování. A samozřejmě i způsob nastavování hranic.

Učím především z praxe. To co jsem měla možnost vidět v reálných případech lidí, to, co jsem měla možnost vidět v energii i to, co jsem musela sama najít a odžít díky mým vlastním životním zkušenostem při narušení hranic ať už manipulací, podlostí, láskou nebo duchovními nastaveními. 

Když jednou člověk nastaví nevědomě špatně hranice, pak je náchylný jeho život k opakovaným zkušenostem. Ale velmi nevědomě a to v momentech, kdy si myslí, že dělá nejvíc dobra. A to chceme také uzdravit.

 

Kontakt: pskalova@gmail.com

Co ti kurz přinese

  • Pochopíš, kdy a proč práce na sobě nefunguje. Proč se tolik naplňujeme energií, ale přitom jí ztrácíme.
  • Uvidíš a pochopíš souvislosti hranic a ostatních rovin svého  života.
  • Objevíš, jak moc hranice ovlivňují tvé vztahy i rozhodnutí.
  • Zažiješ léčivou sílu prožitku, která ti pomůže překlenout to, co znáš s reálným životem.

Co ještě potřebuješ vědět

Poznávej své hranice v lásce a bezpečí.

Jednodenní kurz probíhá od 9-19.00 hod. S pauzami pro odpočinek a 1 hod pauza na oběd.

Cena: 

Skupina je menší pro max. 10-14 lidí, abych se mohla každému věnovat individuálně.

Co mít s sebou? Pastelky, propisku, blok, polštářek a deku.

Je prostor pro osobní dotazy.

Kurz je určen pro veřejnost, není potřeba mít žádné speciální vzdělání. Pro terapeuty může být obohacující vidět nový způsob práce s hranicemi emočním zážitkem.

 

Kontakt: dotazy: pskalova@gmail.com

608 776 689