Nej - relaxace

Ráda bych Vám ukázala techniku, která je na první pohled jednoduchá a můžete mít pocit, že jí nepotřebujete. Ale pokud jí budete zkoušet, pak Vám přinese naprosté otevření k hlubokému naplňujícímu prožitku. Nazvěme ji Prohlubující společná relaxace.

Lidé v páru často řeší, jak často by měl být sex a kdy. Jakby měl vypadat, aby uspokojil. Lidé často pominou pravdivost dynamiky vztahu a dynamiku ženského cyklu, kdy hormony určují, že teď je žena otevřená sexualitě více a teď méně.

Jedno z tajemství naplněné sexuality a naplněné intimity leží ve schopnosti vnímat a prožívat. Ve schopnosti otevřít se ve svém srdci a ve své zranitelnosti.

Toto cvičení můžete dělat oblečení i nazí.

Prohlubující společná relaxace

Můžete začít tím, že se podíváte hluboce do očí a uděláte si zdravici srdce. Jak jsme se již učili. Spojíte si ruce před srdcem a ukloníte se. S hlubokým nádechem a výdechem. Pusťte si relaxační hudbu, která trvá cca 20 minut.

Lehněte si oba na pravý bok do pozice lžíce. Tak, aby muž objímal ženu. Vypodložte se polštářky tak, aby Vám bylo příjemně. Záda a zadeček ženy se dotýkají hrudníku, bříška a pohlaví muže. Samozřejmě si lehněte volně, pohodlně a svobodně.

Jemně se dotýkejte, nebo jen spočiňte v objetí.

Uvolněte co nejvíce své tělo dechem a začněte pohupovat pánví dopředu a dozadu. Dýchejte. Prohlubujte dech s každým výdechem více a více rozpouštějte jakékoliv napětí v těle, rozpouštějte myšlenky, které Vám brání být v přítomném okamžiku.

Postupně se nalaďujte na společné pohyby a začněte pomalu dýchat ve stejném rytmu. Vaše pánve se začnou hýbat ve stejném rytmu.

VNÍMEJTE SE NAVZÁJEM. Pohupujte pánví a dýchejte. Pokud se vaše tělo jemně třese, pak mu to dovolte a nezabrzďujte to.

Rozpuštění, které se tímto cvičením naučíte, Vám umožní zažívat celotělově orgasmické stavy. Umožní vám proměnit klasický orgasmus v rozkošné dlouhotrvající plynutí.

Toto cvičení může být i dveřmi k naplnění, když zrovna nemůžete mít sex a přitom cítíte vzrušení a chcete spolu být. Nebo, když procházíte nějakým smutkem, nebo těžkým obdobím.

Když si totiž při tomto cvičení dovolíte procítit sblížení a energii, pak budete velmi blízko k tomu, abyste zažívali energetické milování.

Při pozici lžíce a hlubokém společném dýchání můžete cítit hluboké sjednocení a plynutí.  Jenom si to dovolte, uvěřte tomu, že to tak může být.

Obměna pozice

Muž leží uvolněně na zádech, žena si lehne na jeho břicho a hruď tak, aby se ho dotýkala břichem, prsy a pohlavím. Uvolněně si na něj položí hlavu. Žena musí být maximálně uvolněná. Jen tak nebude těžká.

Tuhle pozici si můžete i vyměnit. Nebo najít jakoukoliv jinou, ve které budete uvolnění.

Co Vám pomůže mít intenzivní prožitek: Ciťte všechno: vůni toho druhého, jemný dotek, pohyby pánví, dech, vzrušení, smutek, strach, lásku. Otvírejte své srdce a buďte otevření.

Toto cvičení můžete po dvaceti minutách s láskou ukončit anebo pokračovat.

Pokračování

Zůstaňte co nejvíc relaxování. Pohyby pánve a dechem jste jistě rozproudili něžnou vibrující energii v těle. Možná cítíte sbližování se ve svých srdcích.

Pokud to tak cítíte, pak se spojte v milování i bez stopořeného penisu. Možná tomu nebudete věřit, ale jde to, když je muž relaxovaný a není plně ztopořený anebo není vůbec ztopořený.

Můžete to zažít v pozici nůžek. Partner leží na pravém boku. Žena je k němu přivinutá tak, že svojí pravou nohu má mezi jeho nohama, svojí levou nohou objímá jeho levý bok. (samozřejmě tak aby mohl penis „vklouznout“ do ženy.

Zkuste vnímat své pohlaví a celou oblast kolem pohlaví. Při nádechu si představujte, jak Nádechem vtahujete energii do sebe a s výdechem se rozpouštíte a uvolňujete. Postupně můžete přidat k nádechu stažení pohlaví (svalů pánevního dna). A s nádechem vtáhnout energii, nebo prožitek do sebe a s výdechem to rozpustit.

Je to Vaše intimní chvíle. Proto následujte své impulzy. Pokud se chcete třást, něžně hladit, líbat. Ale nenásledujte staré zvyky chtíče. (Něco v tom stylu, teď něco musím- musím být ztopořený a pořádně ji pomilovat atd.)

Věřte, že pokud si dovolíte otvírat se láskyplnému prožitku. Pokud dovolíte, aby vzrušení proudilo skrz uvolnění do celého těla, pak budete blíž a blíž k překrásnému zážitku, který budete cítit v celém těle a ve vašem spojení.

"Opravdu lze zažívat hluboké rozkošné zážitky v celém těle i bez razantních sexuálních technik. Zažila jsem to poprvé se svým prvním klukem. Milovali jsme se ten den několikrát. Bylo to nádherné vzrušující a já si přála ještě. On usnul. Ani nevím, jak se mi to podařilo, ale něco ve mně mě naprosto přesně nasměrovalo  jeho měkký penis. Vklouzl do mě a já zažila absolutní ráj. Rozšířilo se mi vnímání, pocit lásky, spojení. Toho muže to probudilo. Vlastně se lekl, nechápal, co se stalo. Nejdřív byl naštvaný. Poté se do toho uvolnil. I když měl za sebou mnoho sexuálních zážitků s mnoha ženami, tohle pro něj bylo neuchopitelné, nepochopitelné, plynoucí."

Byla jsem moc mladá a nezkušená na to, abych chápala, co se stalo. A že jsem si ho vzala bez svolení. Tenhle příběh můžete chápat i jako zneužití. Když spal.  Píšu to proto, abyste věděli, že v relaxovaném stavu, bez cíle na orgasmus, kdy se pohupujte, dýcháte, prožíváte a navzájem cítíte, tak můžete zažít úžasnou vyživující rozkoš. A pokud muži mají problém s erekcí, tak tohle cvičení je pro ně nádherné. I pro jejich ženu.