celostní fyzioterapie a energetické čtení

Pavla Skálová


Poprvé v životě přepisuju sezení energetického čtení. Je to asi jedno z nejvíce ukázkových reálných sezení. To, co nemůžu dát do slov je energie. Celé sezení vedla energie čtení. Vnímání, laskavost, přijetí. A lidsko.  Není to naučená struktura. Je to energetické čtení. Vede ho má přítomnost a vnímání. A každé slovo a pocit klienta.

Přijde paní, která má vnitřní stav izolace celý život. Žádná terapie ji nepomohla, ale ona moc chce pomoc.

 

 

Rozklíčujeme příčinu: inkubátor.

 

V průběhu zjišťujeme, kde všude v životě jí to ovládá a jak ji to ničí vztahy.

Přinášíme léčivé obrazy.

Rozpouštíme přesvědčení a nastavení.

Děláme fragmentování: hledáme, které části osobnosti tu nejsou, zacelujeme je zpátky. Léčíme vztah s mužem i dítětem. Zacelujeme vše, co souvisí, bez velkých dramat.

Ošetřuju budoucnost tím, že ukazuju, co se může dít a jaký dopad to může mít, toto sezení.

Ukotvujeme to pozitivní.

Lečivé je samotné vidění té příčiny. Uznání.

Použiju na dokreslení můj osobní příběh.

 

Začala jsem sezení nahrávat až v momentě, kdy jsem zjistila příčinu jejích pocitů izolace, oddělení. Depresí, když se dostává do blízkosti, po které touží, ale když se děje, tak ji odmítá. Jsme v obrazu inkubátoru.

 

Říkám klientce, ať si řekne: Kéž je osvobozené mé já z minulého režimu, z medicínského systému a vrácené zpátky ke mně. Očištěné světlem a láskou. Kéž jsou osvobozené všechny mé myšlenky, které se mi vpily do paměti z minulého režimu. Jaký je to pocit?

 

Klientka:Určitě je to hodně lepší.

 

Já: Všechny vnitřní pocity strachu, které jsem stáhla na sebe od maminky, přeměňuji na lásku. A všechny pocity nedostatečnosti, které jsem stáhla od maminky, přeměňuji na lásku. Všechny pocity nedostatečnosti, které na maminku dala medicína minulého režimu, přeměňuji na lásku. Jak se teďka vnímáš, co cítíš?

 

Klientka: Mám pořád pocit, že bych chtěla víc pocítit svojí zodpovědnost za své pocity.

 

Já: o.k. ale nejdřív poléčíme inkubátor. Představ si, že k tobě, k inkubátoru přijdou rodiče. A že tě z něj vytahují k sobě. A vnímej, jaké to je, když tě z něj vyndají. A jaké by to bylo, kdyby ti mohli říct: Zážitek izolace může zůstat v inkubátoru. Není to ve tvé hlavě. Je to reálný inkubátor a celý ten zážitek, kdy jsi nemohla cítit a hýbat se, celý ten vjem může zůstat v inkubátoru. Můžeš poděkovat, inkubátoru, za to, že tě ochránil, zachránil ti život: děkuji, že jsi mě zachránil, ale nemusím tě v sobě nést celý život. Můžu to tam nechat být v tom inkubátoru.

 

Klientka: Když mě vyndají z inkubátoru a mají mě u mě, tak to ve mně vyvolává enormní stres. Že jsem na svobodě, ale emočně to znamená obrovskou hrůzu. Emoce, co nejsem schopná zpracovat.

 

Já: Co se může stát nejhoršího?

 

Klientka: Asi nic, ale pro mě jako mimino, to je hrůza. Kterou nedokážu zpracovat.

 

Já: Jaké to je, když tě držej a říkají: Už ti nejde o život, když jsi venku, už si ho můžeš užít a prožít. Když si byla v inkubátoru, tak ti šlo o život. A ohraničený prostor a sklo ti připomínalo bezpečí. Ale teď už ti nejde o život. Už nejde o život a o smrt. Už nejde o tenhle agresivní strach. Už můžeš žít a ten agresivní strach můžeš přeměnit na lásku. Už jde o prožívání.

Už můžeš cítit sama za sebe. A je normální cítit i strach i radost a vypořádat se s tím. A smutek, je normální cítit touhu po doteku, po blízkosti. A je normální i nastavit hranice. Když se ti něco nelíbí. Můžeš jít dál a nemusíš to dělat izolací. Nemusíš to dělat tím, že se ztratíš a budeš hledat inkubátor, ale čím budeš větší a větší, tak si můžeš dovolovat nastavovat hranice.

Jaký je ten stres teď?

 

Klientka: ještě tam je, ale už to není tak hrozný. Ale vnímám, že mě to bolí u srdce.

 

Já: Co přesně tě bolí u srdce?

 

Klientka: Na jedné straně ten fyzický stres, že když jsem venku, tak cítím obrovský potlačení, které žiju celý život a neuvědomuju si to. A psychický stres, že když jsem v kontaktu s lidma, zároveň asi i bolest. Protože jsem s lidma vlastně chtěla být, ale působilo mi to takový enormní stres. Vždy jsem toužila po lidech, po objetí, po kontaktu. Vnímat je, ale jako druh ochrany jsem si to nedovolila.

 

Já: Ano, vnímám to a teď když jsi v té představě s rodiči, jsi malá nebo velká.

 

Klientka: Jako miminko.

 

Já: Tak vnímej, že jako miminko se zavrtáš do té náruče. Jaké to je, když ti ta máma říká: Ikdyž jsme byli teď oddělení, tak já jsem tvoje máma. A to, co tě ode mě odděluje je i můj strach a pocity vinny, že já jsem něco pokazila, že jsem udělala chybu.

Jaké by to bylo, kdyby ta maminka řekla: Kéž je ten můj vlastní pocit provinění, strachu a stresu přeměněný na lásku. Můj pocit provinění, strach a úzkost, kterou jsem vytvářela, zeď přeměňuji na lásku.

A můžeš vnímat víc a víc rozdělení pocitů strachu. Že maminka má své pocity strachu a provinění a ty je nemusíš nést dál. Maminky pocity jsou maminky pocity a tvoje pocity jsou tvoje pocity. A ty můžeš cítit tu touhu být jí nablízku, ikdyž se bojí, ikdyž má strach, tak ta touha je velká. A když už nemusíš nést ty její pocity, tak tam není zeď a ty se k ní zavrtáš.

 

Jaký to je pocit, vjem?

 

Klientka: Jo je to příjemný pocit.

 

Já: A můžeš si představit, že sobě i jí řekneš: Mami, už nemusíme mezi sebou vytvářet zeď, kvůli strachu a méněcennosti. Na kolik let se teď cítíš? Jsi ještě miminko nebo větší?

 

Klientka: Vnímám, že jsem větší.

 

Já: A na kolik cca?

 

Klientka: Asi dospělá.

 

Já: A jak se cítíš, když tam není zeď z inkubátoru.

 

Klientka: Mám pocit, že se líp orientuju v prostoru a že líp cítím pocit klidu a svobody.

 

Já: A můžeš si pohladit bříško a říct si: Můžu vytvářet bezpečí i jinak než izolací. Můžu nastavovat hranice vědomě. A můžu vytvářet vztahy bez izolace. Všechny vnitřní programy, že se musím izolovat od ostatních, abych byla v bezpečí, přeměňuji na lásku. A dovoluji si vytvářet hranice jinak než izolací. Jaký je to pocit?

 

Klientka: Vlastně je to hezký pocit, je to úleva, že už nemusím být v tom stresu. A zároveň jsem začala cítit, že mě zase bolí ruka nebo brní.

 

Já: Brní nebo bolí?

 

Klientka: Jako spíš asi brní.

 

Já: Brnění může být jenom uvolnění bloku. Je to levý?

 

Klientka: Ano levý.

 

Já: Levé je uvolňování minulosti. Ono i hodně zhluboka dýcháš a to tě může převentilovávat. Můžeš zjemnit ten dech a říct si: Uznávám svoji minulost, kterou jsem žila doteď. A rozpouštím všechny pocity lítosti, že jsem na to nepřišla dřív. Mám ještě celý život před sebou. A můžu si užít svůj vztah se sebou, s dcerou, mužem, ostatníma jinak než doteď. Je ten nejlepší čas pro změnu.

A můžeš pohladit levé rameno a říct mu, že je v pořádku rozhýbat minulost. A léčit minulost v minulosti. Uznávám celý ten způsob hledání bezpečí až do teď. Můžeš vnímat, jaké to je, když uznáš ten způsob bezpečí izolací. Tomu způsobu vytváření bezpečí můžeš poděkovat, protože ono ti mnohokrát pomohlo v něčem. Máš své místo v mém životě, ale už mě nemusíš ovládat. Takže tomu způsobu hledání bezpečí přes izolaci můžeš poděkovat, uznat, že ti toho hodně přinesla, má své místo ve tvém životě, ale už tě nemusí ovládat. Už to můžeš dělat jinak a přesto se k ní můžeš kdykoliv vrátit. Ale nemusíš. A můžeš. Udělalo to něco s tím ramenem?

 

Klientka: Řekla bych, že to odeznělo.

 

Já: Jaké to je, když poděkuješ té vlastnosti?

 

Klientka: Cítím obrovský klid.

 

Já: Je důležité pochopit, že s tím nemusíš bojovat, že to je jen jeden způsob ochrany a bezpečí. Je to ten, co nejvíc znáš. Je normální, když se k němu budeš chtít vrátit. A je i normální, když se k němu nebudeš vracet. Nemusíš s tím bojovat. Takže už budeš vědět, že když se ti to bude dít nebo když tě to bude paralyzovat, tak si můžeš říct: Já už jsem velká a dospělá, já už to můžu dělat i jinak. Tohle si řekni nahlas. V dětství jsem jinou volbu neměla, ale teď už jich mám hodně.

Nádech a výdech…Já tě převentilovávám vidˇ. Můžeš zmírnit ten dech. Jak se cítíš?

 

Klientka: (Ve slzách) Cítím obrovskou úlevu a radost a štěstí, ikdyž i lítost, ale i radost, že už tomu i rozumím, že už to můžu dělat i jinak. Ten pocit jsem měla vždycky. Ale teď už tomu i rozumím. Proč jsem ten pocit měla, protože když jsem to řešila i s psychoterapeuty na vědomé úrovni, tak ti lidi měli pocit, že já jsem v pořádku, že nemám problém. Necítili to, co cítím já. Nemohli to cítit. Takže cítím i vděčnost, že někdo vnímá, že to že to vnímám je správně, že si to nevymýšlím.

 

Já: Ne to si nevymýšlíš, to je hodně hluboké nastavení a hodně traumatické. Hodně bolestivé. To když člověk nepochopí tu souvislost, tak žije celý život v izolaci. A to že se to spojuje se strachem tak je to velmi silné. Když jde opravdu člověku o život, což tobě v inkubátoru šlo, je varianta, že to nepřežiješ. A to je velký strach. A pak na základě toho strachu se vyvine nějaký způsob bezpečí. A pak kdykoliv se ti stane něco, co je nepříjemný, co tě ohrožuje, tak to samozřejmě drnká na ten strach, kdy ti hrozí smrt. A to člověk pak z vnějšího pohledu reaguje neadekvátně, protože to dělá příliš silnou hranici, izolaci, bez vnější příčiny. Ale ono je to velmi pochopitelný, v ten moment se rozdrnkává vnitřní systém, kterému jde o život. A to je velmi silný, agresivní strach. Není to jednoduchý strach typu, teď se bojím, že něco nezvládnu. Když se to nabalí na opravdovou zkušenost, kde šlo o život, tak tenhle strach, vytváří silný reakce.

Když to pochopíš, že ti šlo o život a že je to z dětství, tak můžeš poděkovat vzorci a pak už to nikdy stejný být nemusí.

 

Klientka: Ano, už tomu rozumím. Že když jdu do blízkosti, tak jsem agresivní. Já jsem i při kraniosakrální terapii vnímala, že jsem v inkubátoru. Vnímala jsem, že když nebudu dýchat, že umřu. Už mi to dává smysl, všechny ty moje pocity a nastavení. Reakce na nějaký situace.

 

Já: Ano a teď ještě, jak ti může pomoc ten dnešní den. Myslím si, že tě to zjemní. Samozřejmě ten starej vzorec může najet. Je to zvyk. A to je normální. Ale rozdíl je ten, že už jsi velká a dospělá. A že v momentě, kdy budeš mít starý pocit izolace, paralýzy, nebo že nemůžeš dýchat, tak se jen na chvíli zastav, nadechni a řekni si v duchu: Teď jsem v bezpečí, teď se mnou někdo JEN nesouhlasí, teď mi nejde o život. Teď mi dělá někdo jen kraniálku, teď mi můj muž jen něco říká, mám jen pocit, že mě nikdo nemá rád, ale nic víc a nic míň. A tím zvědoměním, tím, že řekneš, že minulost patří do minulosti a už mě nemusí ovládat, tak se z toho začneš vysvobozovat. A začneš žít nový emocionální život, jiný než si byla zvyklá. Je důležité, abys věděla, že to, že ti naběhne starý vzorec, tak to není prohra toho dnešního sezení, ale že to je jen zvyk. A to stačí jen pár vteřin. Můžu jít do izolace, ale i nemusím.

 

Klientka:Je to hrozně úlevný, že ta energie proudí, že to je klid a mír. Nemusím jít do obrany. Ulevilo se mi i to brnění. Cítím, že ten stres, to stažení, že to nemám. A že když to přijde, tak mám dobrý pocit, že si to uvědomím a nebude to tak rezonovat. Ten stres. Co jsem cítila, stažení, odpojení. Je to klid a mír.

 

Já: Teď je ještě potřeba, aby sis vzala zpátky svojí vlastní sílu: Beru si zpátky svojí vlastní sílu. Beru si zpátky své vlastní hranice. Jinak než izolací. Nemusíš to dělat podvědomě. Už to můžeš nastavit třeba tím, že to lidem řekneš, že chceš prostor. Tak si můžeš pohladit krk a říct si: Přesvědčení, že nemůžu vyjadřovat své hranice jednoduše, přeměňuji na lásku. A dovoluji si komunikovat své pocity a hranice. A vše, co mi v tom brání, přeměňuji na lásku. Dovoluji si vytvářet prostor bezpečí nezávisle na izolaci.

 

Já: (C9T9M obrovskou ĺevu, tak se ptám.) Jé ulevilo se ti?

 

Klientka: Jo hrozně.

Já: (Vidim úlevu a zároveň nebezpečí, že není zvyklá nastavovat hranice.) Potřebovala bych, abys pochopila, že když se očistí tyhle vzorce, tak to není, že bys měla zůstat pasivně jen v tom, co se ti bude dít. To že jsou očištěné ty vzorce, tak můžeš cítit a vnímat sama sebe a jako dospělý člověk můžeš do svého prostoru pouštět to, co potřebuješ. A zároveň nastavovat hranice. S někým být nechceš, s někým být chceš. Někdy budeš mít víc energie na lásku a někdy míň. A to je úplně normální. Jsi žena.

 

Klientka: Já jsem vždy vnímala hranice, jen když jsem se rozčílila. Pak jsem byla schopná je vytyčit.

 

Já (To je trefné, vidím, jak právě nemůže nastavovat hranice, a ty programy, co to způsobují) Ano. Můžeš si pohladit krk a říct si: Přesvědčení, že můžu vytyčit hranice, jen když se rozčílím a ve vzteku přeměňuji na lásku a dovoluji si nastavovat hranice včas i slovem. A dovoluji si své hranice komunikovat. Nemusím čekat na největší vztek. Je v pořádku mít své hranice sama u sebe. A přesvědčení, že musím čekat na nejhorší momenty, abych mohla nastavovat hranice, abych mohla jít do bezpečí, přeměňuji na lásku. Je v pořádku nastavovat hranice v běžných momentech, v běžném životě.

Jaké to je?

 

Klientka: Je to příjemný, hezké. Teď jsem ucítila prst na noze. A to je taky, že jsem poslední rok cítila prst na noze a nechápala proč. Pravý palec.

 

Já: (Vidím minulost souvislosti s tím, co jsme dělaly) To může být spojené s nervem, ale v psychosomatice prsty na pravé noze říkají: Vystup z minulosti a vykroč do budoucnosti a přítomnosti. Prsty, konečky, na noze tak to je vyloženě dokončení. Už je na čase vystoupit a jít dál. Pravá ti ještě říká: Vystup z té mužské energie. Ona totiž medicínská energie, když udělá zásah, tak vetká do paměti představu o mužském světě. A ta tvá pravá noha říká, ten mužský svět nemusí být takhle tvrdý a ohrožující. A ono se ti asi mohlo stávat, že když se k tobě muž dostal intimně, že jsi na něj mohla být nasraná a agresivní nebo dělat i tu izolaci, když ho máš ráda. Tak to je tím, že muž spustí reakci na vzpomínku z toho medicínského světa. Takže můžeš nadechnout a vydechnout a říct si: Vnitřní nastavení, že mužský svět je jen těžký a agresivní přeměňuji na lásku. A dovoluji si přijmout lásku muže a intimitu muže, aniž by se mi spoušťel strach o život.

 

Můžeš si představit svého muže. A jenom si říct: Nejsi medicína, nejsi lékař, nejsi můj otec. A žádný kontakt s tebou už ve mně nemusí spouštět vzpomínky strachu o život. Ani žádný kontakt ve mně nemusí spouštět vzpomínky výčitek vůči medicíně všeho, co se mi stalo.  Jsi můj muž. Nejsi ani medicína ani otec. A všechny hradby, které jsem mezi námi vytvářela, na základě vzpomínek z dětství přeměňuji na lásku. A dovoluji si být viděná já tebou. A dovoluji si být tebou přijmutá, já dospělá žena. A všechny vzpomínky a energie z dětství z inkubátoru, které jsem mezi nás stavěla, přeměňuji na lásku. Mezi nás dva to nepatří. Patří to do mé minulosti a tam to můžu obejmout a léčit. Jak se cítíš?

 

Klientka: Výborně. Krásně se mi ulevilo. Energie plyne, zklidnila jsem se.

 

Já: Co by ti chtěl vzkázat partner, když se rozpouští hradba z dětství, kterou jsi stavěla. Je tam něco, co by ti chtěl vzkázat?

 

Klientka: Vnímám, že tam je osoba, ale jestli něco vzkazuje, to nevím.

 

Já: Vnímám, že se vám může hodně ulevit ve vztahu. Že tipu tvé reakce nemohl ani rozumět. Vidím, že tě má hodně rád a že tip té izolace, která se vytvářela, tak ji nerozuměl. Protože to bral, že dělá něco špatně, ale zrovna nic špatně neuděl. Ne ve všem. A když se to rozpustí, tak se vám může ulevit.

 

Klientka: Já mám pocit, že když ke mně muž nemohl, protože tam byla zeď, tak ani nevěděl proč.

 

Já: Ano, řekni mu: Vytvářela jsem zdi a nevěděla proč, nemá to nic společného s tvojí hodnotou ani láskou. Snažila jsem se to najít, ale nešlo to. Teď už tomu rozumím a už to dělat nemusím. Už tě můžu vnímat, cítit a prožívat. A hlavně vnímat, cítit a prožívat já. Už tě k sobě můžu pustit. Protože už vím, že nejsi ani lékař ani inkubátor ani otec. Už tě k sobě můžu pustit.

 

Klientka: Je to příjemný a dojemný.

 

Já: (Aktivuje se lítost a vinna) A ještě, aby ti to nedrnkalo na pocity vinny, tys totiž jinak nemohla. A aby ti to nedrnkalo na pocity lítosti, tak si řekni: Pocity výčitek, že jsem to dělala blbě a že jsem to pokazila, přeměňuji na lásku. A dovoluji si vnímat potenciál našeho vztahu. A veškeré pocity lítosti, že jsem nemohla jinak, přeměňuji na lásku a dovoluji si uznat šanci, kterou jsem dostala právě teď. Je to takhle lepší?

 

Klientka: Ano.

 

Já: Karmický obraz ukazuje, že to dřív nešlo. Že sis měla něco odžít.  A teď už to může jít.

( Při takovýchto případech pomáhá reálná zkušenost a reálný soucit na základě vlastní zkušenosti.) Můžu ti říct svoji reálnou zkušenost. Jsem taky inkubátorové dítě. A ikdyž jsem toho prošla hodně, tak tohle, tu izolaci nikdo nechápal. Až ve 36 letech mi pomohla Markéta Černocká, která jasně viděla souvislost s inkubátorem. Ulevilo se mi a zároveň přicházela lítost, proč jsem to nevěděla dřív, jak jsem poničila vztahy. Ale to nejhorší se už nikdy nevrátilo. Úplně se mi změnil vztah s dcerou. I s lidmi. A to za to stojí. Nenechat vyhrát tu lítost. Ikdyž máš hezký vztah s dítětem, tak mu najednou nemusíš nic vynahrazovat. Nemusíš mu vynahrazovat to, cos ty nedostala v dětství. A i vztah s mužem se může změnit a ty to nemusíš obhajovat ani vysvětlovat. Protože ten muž to nemusí chápat ani tomu rozumět. On tu zkušenost nemá. Ale můžeš si najednou ten vztah užít. A to je nejvíc, co tomu vztahu můžeš dát. A je to i nová energie pro vztah. Najednou tam může být něco jinak. A najednou dostaneš takovou novou šanci, kterou ty jiný dlouhodobý vztahy nemají. Je tam najednou velká emocionální změna, která může hodně vyživit rodinu i vztah.

 

Klientka: Ano, vnímám, že i pro naše dítě to bude přínosné. Že už ho nebudu utiskovat, abych mu vynahradila tu svoji lásku a blízkost. Aby se necítil sám nebo ohrožený.

 

Já: A to je to poslední, co dnes ještě můžeme udělat. Představ si svého syna. Kolik mu je?

 

Klientka: 6

 

Já: To je úplně skvělá fáze na tahle uvědomění. Protože on se bude teď vymaňovat víc a

víc. Tak si ho můžeš představit a říct mu: Jsi můj syn. Nejsi mé dětství. Jsi můj syn a nejsi má vzpomínka z dětství a tak tě můžu pouštět do světa víc a víc. A nemusím ti vynahrazovat vůbec nic z toho, co já jsem nedostala. Můžu vidět tebe. Mého syna, takového jaký jsi a můžu tě pouštět do světa a můžeš být sám sebou. A vytvářet své hranice po svém a já můžu vytvářet hranice já máma. Ne já dcera, ale já máma. Můžu vytvářet hranice. Nádech a výdech. Nemusím ti vynahrazovat izolaci, co jsem žila, nejsem ti nic dlužná. Tohle je nejlepší věk na změnu. Budete v tom dýchat jinak. Budeš vnímat, že prožívá něco jiného. Jak se cítíš? Je to takhle v pořádku?

 

Klientka: Ano, je to skvělý.

 

Já: (Vnímám, že už není potřeba žádného procesu, ale že žena potřebuje ty pocity a energie ukotvit) Tak si ještě řekni: Ukotvuji v sobě samu sebe. Ukotvuji v sobě spojení se svým já. Ukotvuji v sobě spojení se svými pocity a se svými hranicemi. Mami, tati, muži, synu, děkuji, že jste přišli do tohoto procesu. Uvolňuji vás z něj. Kéž se vrátí vaše energie zpátky k vám a rozpouštím váš obraz….Rozpouštíme všechny obrazy inkubátoru a všeho co jsme viděli…

 


Ojedinělá metoda Energetické čtení odhalí

  • souvislosti toho, co se Vám děje
  • příčiny nefunkčních vztahů, únavy, nenaplnění
  • spojení s vlastním zdrojem tvůrčí síly a hojnosti

Energetické čtení je vědomá práce s podvědomím. 

Je to terapie mezníků života, které nás ovlivňují.

Přeju si terapii

Podívejte se na video

  • Jak energetické čtení funguje
  • Jak energetické čtení dělám
  • S čím může pomoci
  • Pro koho en. čtení je
  • S čím téma může souviset

Jak pomáhá energetické čtení

Energetické čtení vám pomůže změnit podvědomé nastavení tak, aby se v životě lépe dařilo. Budete se cítit vyživení, milovaní, spokojení.
Energetické čtení je vhodné pro kohokoliv, kdo by se rád posunul ve své cestě. Kdo by chtěl porozumět tomu, proč se mu děje to, co se mu děje.Energetické čtení nejčastěji odkryje myšlenkové vzorce a přesvědčení, které člověk bere jako realitu, ale ve skutečnosti se mu mnohem svobodněji žije bez těchto vzorců. Také odkrývá energetickou příčinu nebo emocionální. Odkrývá souvislosti s důležitými mezníky života a uvolňuje z těchto mezníků napětí, závislosti, vazby, konflikty i energii.

Dotazy a objednávky můžete poslat přes následující formulář nebo na e-mail pskalova@gmail.com

tel: 608 776 689

Pavli, z celého srdce ti děkuju, že jsem se díky tobě po tak dlouhé době opět mohla setkat sama se sebou a doufám, že na to už nikdy nezapomenu❤
Sandra KošatáFyzioterapeutka
Energetické čtení ukáže, jak projít svými přesvědčeními, nastaveními a prožitky tak, aby se člověk cítil naplněně.
Přeju si terapii

Reference

Díky čtení přišlo uvědomění mojí fixace na rodinu a to, jakým způsobem jsem se díky té fixaci "udržet dětem šťastný domov" zbavoval zodpovědnosti za vlastní život a vlastní štěstí. Ze stavu, kdy jsem byl jenom postavičkou s úzkostí očekávající, jak rozhodnutí ostatních (zejména manželky) ovlivní můj život, jestli způsobí radost nebo bolest, se pomalu stávám tvůrcem svého života, jehož štěstí na ostatních není závislé.
Pavel/s ohledem na terapii neuvádím osobní údajeProgramátor
Pavlu jsem poznala jako terapeutku i jako učitelku energetického čtení.Napadá mě mnoho věcí, darů a talentů,které bych u ní mohla vyzdvihnout, ale kdybych si musela vybrat jen jednu jedinou věc, byla by to určitě lidskost. Ta Lidskost s velkým L ,která vypadá možná na první pohled úplně obyčejně, ale je v ní taková hloubka a síla, že mi slova na vyjádření nestačí.
Sandra KošatáFyzioterapeutka
Milá Pavli, ještě jednou děkuji za tvá energetická čtení. Obě byly pro mě velmi přínosné, průlomové a léčivé! Dekuji moc
Simona HansalLektorka Loona joga

Text od fotografky Marcely Svěchotové o mě

Můžete napsat nejkrásnější báseň světa popisující vaše pocity, které jste měli při západu slunce a přesto nedokáží vyjádřit váš skutečný prožitek. Tak hledám slova, která by se alespoň lehce dotkla toho, jak objevné ke mně bylo Energetické čtení s Pavlou.

Myslím, že každý časem dospěje k pochopení.

Energerické čtení je jednoznačně zkratka. Bloumala jsem svým tématem nekrátkou dobu, vymýšlela jsem hory doly. Myslela jsem si, že už není jiný možný pohled... A byl a je. Je plný vysvobození, lásky, vděčnosti vesmírnému tanci, vděčnosti sobě, uvědomění si, jak velký dar a sílu tvoření mám.

Jsem to já, kdo maluje na plátno svého života. Ano jistě, ovlivněna názory druhých. Tak jako jsem nějaký názor přijala, mohu ho i s díky odložit. Je to všechno o mně a to mi dodává ohromnou naději, ačkoliv jindy se to zdá jako to nejtěžší břemeno. Jakto, že si to dělám sama?! Někdy zoufalé otázky.

Energetické čtení s Pavlou je neuvěřitelně laskavé.

Neodsuzuje, neposuzuje, nehodnotí. Prostě věci jsou, tak jak jsou. Nejsou ani dobré, ani špatné a ve výsledku - vše je dobré. A tak tu slovy kroužím kolem a nedokáži přesně vyjádřit, jaké to bylo. Možná bude lepší, než si udělat obrázek z mých slov, jít na ten kopec a zažít západ slunce na vlastní oči, uši, kůži... Energetické čtení s Pavlou lze těžko popsat. Lépe je ho zažít.

Energetické čtení s Pavlou je neuvěřitelně laskavé.
Marcela SvěchotováFotografka

Dlouhodobý účinek Energetického čtení/příběh po sezení

,,Milá Pavli, tak jsou to právě 4 týdny po tom, co jsme spolu dělaly energetické čtení. Volala jsem ti o pomoc, hoooodně mě bolel zub a chtěla jsem se podívat s čím to souvisí. Ptala ses mě, co se teď kolem mě děje …..a já jsem zmínila nedorozumnění se svou společnicí v naší firmě. Už to nějakou dobu gradovalo až to vygradovalo - urputnou bolestí zubu. Při energetickém čtení, se ukázalo, že v té naší malé firmičce, která byla jak čerstvě rozkvetlé poupě, netvoříme tým. Bylo zřejmé, že rozložení sil, práce a nasazení není vyrovnané. Akorát já jsem to nechtěla vidět a natož tomu věřit. Často jsem se nechala zlákat líbivými frázemi a proslovy kolik toho společnice dělá a jak bych měla být ještě vstřícnější a ohleduplnější, vždyť toho má moc a dělá co může…. Měla bych více přihlížet k její rodinné situaci, vždyť já mám zázemí a …..vždy se našlo pár dalších důvodů proč jsem měla ustoupit ještě o kousek. Dlouhodobě jsem šla za své hranice. Když to teď píšu, tak nemohu uvěřit, že jsem to neviděla. Jak nemocné a nefunkční vzorce ze své původní rodiny jsem si nesla. Při čtení jsme pracovaly s mou původní rodinou a jaký to má dopad na mé podnikání. Byla jsem ochotná udělat téměř cokoliv pro to abych byla viděna, oceněna a milována…. Myslím, že to mnohý z lidí dobře zná. V osobním růstu a práci na sobě nejsem žádný začátečník ani nováček, ale teď s tebou jsme se dostaly až na dřeň….🙏 Na tu nemocnou a zraněnou prapodstatu… .. čtení probíhalo krásně a hladce, bylo tam spousta AHA momentů….cítila jsem velkou vděčnost, za to že existují techniky a lidé, díky kterým se můžeme dostat ve správný čas ke svému jádru a obejmout a poléčit tu svou zraněnou část. Ke konci čtení jsem pořád měla v hlavě myšlenku… snad to pomůže mému zubu a vše bude v pořádku. A jakobys Pavli četla mé myšlenky, začalas hovořit o tom, že s tím zubem to dopadne tak jak má a ať to nikam netlačím. Že je dobrá zachraňovat jen do určitého bodu, pak je důležitý jednat. Ó jak důležitá věta to byla…. Ráno jsem odjela k zubařce …. v době největší karantény a všech možných i nemožných opatření. Ukázalo se, že zub je mrtvý a bylo potřeba vytrhnout nerv a vyčistit kanálky. Nejprve jsem byla velmi smutná …. Ale pak jsem to pochopila, to že umřel ten zub, mi ukázalo, že umřela i ta část, která žila pro tu naší firmu. Už se to nedalo oživit ani zazáplatovat, i když pár pokusů bylo :-). Pak už věci nabraly rychlý spád…..nebudu se rozepisovat o všech detailech, ale přisla jsem s podnětem, rozpuštění firmy. Bolelo to, ale cítila jsem, že je to pro nás obě zdravé. Nyní se rozcházíme ve vší úctě a vděčnosti. Děkuji své společnici, za to, jak dobrým učitelem mi byla. Děkuji jí za to, že jsem díky ní mohla najít svou sebehodnotu a vnitřní sílu. Děkuji jí za to, že jednání probíhá v respektu a úctě….a děkuji Pavle za její práci. :-)"
Ivka, 38 letSpolumajitelka kreativní firmy


Ceník

Cena jednoho sezení
Energetické čtení probíhá na dálku nebo osobně. Trvá cca 60-90 min
950.00 Kč
Cyklus sezení
Pokud cítíte, že chcete pomocí energetického čtení nahlédnout na více témat, pak Vám nabízím cyklus za zvýhodněnou cenu. 5 sezení.(sleva 1000 Kč)
3750.00 Kč
Cyklus rozložená cena
Pokud si přejete mít cyklus pěti sezení, ale nechcete platit částku najednou, pak Vám nabízím sezení 4x950 +1 sezení zdarma (sleva 950.-)
760.00 Kč

Dotazy a objednávky můžete poslat přes následující formulář nebo na e-mail pskalova@gmail.com

či tel: 608 776 689

Jak funguje energetické čtení na dálku?

Technicky: domluvíme si schůzku. Zvolíme skype nebo telefon. A pak si zavoláme.

Energeticky: Naladím se na Vás na dálku. Povídáme si. Energetické procesy fungují stejně dobře na dálku i osobně.

Dotazy: Několik dotazů Vám ráda zodpovím soukromou zprávou.

Díky energetickému čtení s Pavlou, které probíhalo jenom po telefonu, cítím teď v životě postupné rozpouštění velký tíže, která mě životem provázela už dlouho.
PavelProgramátor

Upozornění: Energetické čtení nenahrazuje práci lékaře, psychologa ani psychiatra.