celostní fyzioterapie a energetické čtení

Pavla Skálová

Jak se líbí kurz energetického čtení

Víte, já jsem v mnoha fázích byla obdarovaná péčí, láskou a požehnáním pro to, co dělám, vidím a cítím.Dlouho jsem tápala a nechápala to, co vidím a myslela jsem si, že to tak přece musí vidět všichni.

Cítila jsem ostatní a nechápala, proč si lidi tak ubližují, když je to tak cítit.Pak jsem objevila techniku chakrareading a ta mi ukázala, že to takhle každý nemá. A pak jsem zjistila, že i tuhle metodu potřebuju dělat jinak, tak jak jsem vedená vnitřním vedením, intuicí, citem a praxí.

Nazvala jsem způsob, který dělám energetické čtení. A jsem šťastná, že to můžu učit po svém, z praxe.

Napíšu vám reakci jedné účastnice, která kurz prošla dokonce dvakrát. Ano, podruhé, když už člověk zná způsob jak číst, tak začne vnímat nově souvislosi a vše, co se učí. Miluji proměny lidí, kteří projdou kurzem. Jsou takoví celiství, schopní vnímat hranice v mnoha úrovních. A všechna učení, kterými prošli se propojí v jeden celek. Jsou schopní chránit svojí citlivost a přitom nacházet laskavě příčiny…

Irena Rychtera (průvodkyně šťastnou menopausou)

„Ahoj Pavli, chci ti napsat, že po červencovém semináři s tebou se mi život změnil a získala jsem mnoho sil pokračovat. Po srpnovém semináři jsem uvěřila, že dokážu všechno, co potřebuju udělat, změnit, pozvat do života. Je to pro mě opravdu hodně podstatná zkušenost. nastoupila jsem totiž na cestu ZCELOVÁNÍ všeho, co potřebuju. Tam, kde ještě vázla lehkost, tak ji tam cítím a tíha starostí, jak na mě vždy doléhala, je úplně s jiným pocitem. Přeju si, abych to takhle mohla dokázat v mnoha situacích. Dnes jsem dvakrát četla s krásným výsledkem=radostí z toho, co se mnou čtené ženě dělo za krásné věci. Jsem k tobě s úctou a láskou, k celé tvé bytosti a ráda se o tebe budu dělit s dalšími mnoha lidmi, kteří pocítí sílu tvého učení. Jsi mi dárkem do života. Cítím, že mohu tou nejlaskavější formou, kterou jsi mi to předala, tvoje učení nabízet dál, aby se šířilo do všech stran.“

https://pavlaskalova.eu/energeticke-cteni-zakladni-kurz

Hojnost a přeprogramování sebe? Opravdu to chceš? Ten kdo umí dobře mluvit a má v rukou skvělé marketingové nástroje, snadno omámí spoustu lidí s myšlenkou, že je v těch lidech něco špatně a že když udělají to a to, když si koupí to a to, když budou následovat jejich cestu, tak budou bohatí.

Ale co se stává. Někdo se vzhlídne do tohoto typu učitele, který má největší zisk z učení. A ten někdo kopíruje nástroje propagace, ale zisk nepřichází. Chybí souvislosti, chybí individuální přístup a přebývá myšlenka, že vše je v hlavě a je potřeba odblokovávat a odblokovávat.

Pokud se s nějakým učitelem chci srovnávat, tak musim zjistit, jaké zázemí má, jak se k tomu doopravdy dostal, jaký měl předpoklady…. Nebo se můžu pustit vzhlížení a vnímat sebe a svoji cestu.Když chceme být všichni tím stejným typem a chceme-li si vydělávat tím stejným způsobem, pak popíráme možnosti.Asi je hezké stát se rentiérem, ale když doopravdy neumíš sestavit svoji cestu k vysněnému cíly reálně a s kalkulačkou v ruce, pak se na to vykašli. A věnuj se své cestě.Nezapomeň na svoji cestu, co děláš, co tě baví, kolik máš volného času, jaké máš jistoty a bezpečí?Pro někoho je skvělý vykročit na cestu svobody a pro někoho je to zabiják.Myslíte že živnostník dělá jen to, co ho baví?Máš- li krásnou práci se skvělými lidmi, dobře placenou, tak proč ji chceš měnit? Který sen tě nalákal? A pokud jsi nespokojen se svoji prací, co ti brání jít na svoji vlastní cestu? Talent jistě máš.Ano i já pomáhám lidem podívat se na přesvědčení a podvědomé vzorce, proč nemají to či ono. A na vše se díváme i s otázkou: ,,Už je ten správný čas?“Nemusí to být přece napořád. Třeba je ještě důležité to či ono. A odejít z práce v momentě, kdy je to v souladu s daným člověkem. Nemusí to být vždy po hlavě, i přesto, že pro někoho je to důležité, teď hned vše změnit.Mysli v souvislostech. A neulpi jen na sen, ale vnímej sebe a své nitro i své možnosti.Dělám v tom chaos?Nene, jen pořádek.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..