celostní fyzioterapie a energetické čtení

Pavla Skálová


Jste v důležité proměně svého života a chcete tomu více porozumět?

Děje se Vám něco ve vztahu s blízkými

s čím neumíte sami pohnout, ale přejete si změnu?

 

Pracuji na dálku, stačí telefon, massenger nebo skype.


Ojedinělá metoda Energetické čtení odhalí

  • souvislosti toho, co se Vám děje
  • příčiny nefunkčních vztahů, únavy, nenaplnění
  • spojení s vlastním zdrojem tvůrčí síly a hojnosti

Energetické čtení je vědomá práce s podvědomím. 

Je to terapie mezníků života, které nás ovlivňují.

Přeju si terapii

Podívejte se na video

  • Jak energetické čtení funguje
  • Jak energetické čtení dělám
  • S čím může pomoci
  • Pro koho en. čtení je
  • S čím téma může souviset

Energetické čtení lze dělat tehdy, pokud vezmete zodpovědnost za to, co se vám děje a chcete poléčit svá témata ( i podvědomá) vědomě.


Jak pomáhá energetické čtení

Energetické čtení vám pomůže změnit podvědomé nastavení tak, aby se v životě lépe dařilo. Budete se cítit vyživení, milovaní, spokojení.
Energetické čtení je vhodné pro kohokoliv, kdo by se rád posunul ve své cestě. Kdo by chtěl porozumět tomu, proč se mu děje to, co se mu děje.Energetické čtení nejčastěji odkryje myšlenkové vzorce a přesvědčení, které člověk bere jako realitu, ale ve skutečnosti se mu mnohem svobodněji žije bez těchto vzorců. Také odkrývá energetickou příčinu nebo emocionální. Odkrývá souvislosti s důležitými mezníky života a uvolňuje z těchto mezníků napětí, závislosti, vazby, konflikty i energii.

Dotazy a objednávky můžete poslat přes následující formulář nebo na e-mail pskalova@gmail.com

tel: 608 776 689

Pavli, z celého srdce ti děkuju, že jsem se díky tobě po tak dlouhé době opět mohla setkat sama se sebou a doufám, že na to už nikdy nezapomenu❤
Sandra KošatáFyzioterapeutka
Energetické čtení ukáže, jak projít svými přesvědčeními, nastaveními a prožitky tak, aby se člověk cítil naplněně.
Přeju si terapii

Reference

Díky čtení přišlo uvědomění mojí fixace na rodinu a to, jakým způsobem jsem se díky té fixaci "udržet dětem šťastný domov" zbavoval zodpovědnosti za vlastní život a vlastní štěstí. Ze stavu, kdy jsem byl jenom postavičkou s úzkostí očekávající, jak rozhodnutí ostatních (zejména manželky) ovlivní můj život, jestli způsobí radost nebo bolest, se pomalu stávám tvůrcem svého života, jehož štěstí na ostatních není závislé.
Pavel/s ohledem na terapii neuvádím osobní údajeProgramátor
Pavlu jsem poznala jako terapeutku i jako učitelku energetického čtení.Napadá mě mnoho věcí, darů a talentů,které bych u ní mohla vyzdvihnout, ale kdybych si musela vybrat jen jednu jedinou věc, byla by to určitě lidskost. Ta Lidskost s velkým L ,která vypadá možná na první pohled úplně obyčejně, ale je v ní taková hloubka a síla, že mi slova na vyjádření nestačí.
Sandra KošatáFyzioterapeutka
Milá Pavli, ještě jednou děkuji za tvá energetická čtení. Obě byly pro mě velmi přínosné, průlomové a léčivé! Dekuji moc
Simona HansalLektorka Loona joga

Text od fotografky Marcely Svěchotové o mě

Můžete napsat nejkrásnější báseň světa popisující vaše pocity, které jste měli při západu slunce a přesto nedokáží vyjádřit váš skutečný prožitek. Tak hledám slova, která by se alespoň lehce dotkla toho, jak objevné ke mně bylo Energetické čtení s Pavlou.

Myslím, že každý časem dospěje k pochopení.

Energerické čtení je jednoznačně zkratka. Bloumala jsem svým tématem nekrátkou dobu, vymýšlela jsem hory doly. Myslela jsem si, že už není jiný možný pohled... A byl a je. Je plný vysvobození, lásky, vděčnosti vesmírnému tanci, vděčnosti sobě, uvědomění si, jak velký dar a sílu tvoření mám.

Jsem to já, kdo maluje na plátno svého života. Ano jistě, ovlivněna názory druhých. Tak jako jsem nějaký názor přijala, mohu ho i s díky odložit. Je to všechno o mně a to mi dodává ohromnou naději, ačkoliv jindy se to zdá jako to nejtěžší břemeno. Jakto, že si to dělám sama?! Někdy zoufalé otázky.

Energetické čtení s Pavlou je neuvěřitelně laskavé.

Neodsuzuje, neposuzuje, nehodnotí. Prostě věci jsou, tak jak jsou. Nejsou ani dobré, ani špatné a ve výsledku - vše je dobré. A tak tu slovy kroužím kolem a nedokáži přesně vyjádřit, jaké to bylo. Možná bude lepší, než si udělat obrázek z mých slov, jít na ten kopec a zažít západ slunce na vlastní oči, uši, kůži... Energetické čtení s Pavlou lze těžko popsat. Lépe je ho zažít.

Energetické čtení s Pavlou je neuvěřitelně laskavé.
Marcela SvěchotováFotografka

Dlouhodobý účinek Energetického čtení/příběh po sezení

,,Milá Pavli, tak jsou to právě 4 týdny po tom, co jsme spolu dělaly energetické čtení. Volala jsem ti o pomoc, hoooodně mě bolel zub a chtěla jsem se podívat s čím to souvisí. Ptala ses mě, co se teď kolem mě děje …..a já jsem zmínila nedorozumnění se svou společnicí v naší firmě. Už to nějakou dobu gradovalo až to vygradovalo - urputnou bolestí zubu. Při energetickém čtení, se ukázalo, že v té naší malé firmičce, která byla jak čerstvě rozkvetlé poupě, netvoříme tým. Bylo zřejmé, že rozložení sil, práce a nasazení není vyrovnané. Akorát já jsem to nechtěla vidět a natož tomu věřit. Často jsem se nechala zlákat líbivými frázemi a proslovy kolik toho společnice dělá a jak bych měla být ještě vstřícnější a ohleduplnější, vždyť toho má moc a dělá co může…. Měla bych více přihlížet k její rodinné situaci, vždyť já mám zázemí a …..vždy se našlo pár dalších důvodů proč jsem měla ustoupit ještě o kousek. Dlouhodobě jsem šla za své hranice. Když to teď píšu, tak nemohu uvěřit, že jsem to neviděla. Jak nemocné a nefunkční vzorce ze své původní rodiny jsem si nesla. Při čtení jsme pracovaly s mou původní rodinou a jaký to má dopad na mé podnikání. Byla jsem ochotná udělat téměř cokoliv pro to abych byla viděna, oceněna a milována…. Myslím, že to mnohý z lidí dobře zná. V osobním růstu a práci na sobě nejsem žádný začátečník ani nováček, ale teď s tebou jsme se dostaly až na dřeň….🙏 Na tu nemocnou a zraněnou prapodstatu… .. čtení probíhalo krásně a hladce, bylo tam spousta AHA momentů….cítila jsem velkou vděčnost, za to že existují techniky a lidé, díky kterým se můžeme dostat ve správný čas ke svému jádru a obejmout a poléčit tu svou zraněnou část. Ke konci čtení jsem pořád měla v hlavě myšlenku… snad to pomůže mému zubu a vše bude v pořádku. A jakobys Pavli četla mé myšlenky, začalas hovořit o tom, že s tím zubem to dopadne tak jak má a ať to nikam netlačím. Že je dobrá zachraňovat jen do určitého bodu, pak je důležitý jednat. Ó jak důležitá věta to byla…. Ráno jsem odjela k zubařce …. v době největší karantény a všech možných i nemožných opatření. Ukázalo se, že zub je mrtvý a bylo potřeba vytrhnout nerv a vyčistit kanálky. Nejprve jsem byla velmi smutná …. Ale pak jsem to pochopila, to že umřel ten zub, mi ukázalo, že umřela i ta část, která žila pro tu naší firmu. Už se to nedalo oživit ani zazáplatovat, i když pár pokusů bylo :-). Pak už věci nabraly rychlý spád…..nebudu se rozepisovat o všech detailech, ale přisla jsem s podnětem, rozpuštění firmy. Bolelo to, ale cítila jsem, že je to pro nás obě zdravé. Nyní se rozcházíme ve vší úctě a vděčnosti. Děkuji své společnici, za to, jak dobrým učitelem mi byla. Děkuji jí za to, že jsem díky ní mohla najít svou sebehodnotu a vnitřní sílu. Děkuji jí za to, že jednání probíhá v respektu a úctě….a děkuji Pavle za její práci. :-)"
Ivka, 38 letSpolumajitelka kreativní firmy


Ceník

Cena jednoho sezení
Energetické čtení probíhá na dálku nebo osobně. Trvá cca 60-90 min
1500.00 Kč
Cyklus sezení
Pokud cítíte, že chcete pomocí energetického čtení nahlédnout na více témat, pak Vám nabízím cyklus za zvýhodněnou cenu. 5 sezení.(sleva 2500 Kč)
5000.00 Kč
Cyklus rozložená cena
Pokud si přejete mít cyklus pěti sezení, ale nechcete platit částku najednou, pak Vám nabízím sezení 4x1500 +1 sezení zdarma

Dotazy a objednávky můžete poslat přes následující formulář nebo na e-mail pskalova@gmail.com

či tel: 608 776 689

Jak funguje energetické čtení na dálku?

Technicky: domluvíme si schůzku. Zvolíme skype nebo telefon. A pak si zavoláme.

Energeticky: Naladím se na Vás na dálku. Povídáme si. Energetické procesy fungují stejně dobře na dálku i osobně.

Dotazy: Několik dotazů Vám ráda zodpovím soukromou zprávou.

Díky energetickému čtení s Pavlou, které probíhalo jenom po telefonu, cítím teď v životě postupné rozpouštění velký tíže, která mě životem provázela už dlouho.
PavelProgramátor

Upozornění: Energetické čtení nenahrazuje práci lékaře, psychologa ani psychiatra.