celostní fyzioterapie a energetické čtení

Pavla Skálová

Když se máma vysere na nepodstatné

Lidé se mě ptají, jaký efekt má energetické čtení v reálném životě.

Jednou jsem Vám psala o mém nejdelším energetickém čtení, tříhodinovém. Bylo to velmi komplikované. Mladá žena měla velmi komplikované vztahy snad se všema. Bohužel se to projevovalo i na tříleté dceři. Která ve třech letech odmítala chodit na záchod, ale chtěla jen plínu, chtěla se pořád kojit.

Technika energetické čtení ukázalo příčiny v dětství. Uvolňovali jsme, co se dalo a pak jsem viděla dceru, jak říká mámě: „Mami na vše nepodstatný se vyser. I já se pak budu moc vysrat. A mami, když mi dovolíš sladkost života, začneme být v hravosti a občas ochutnám něco sladkého i jinde než je ve tvém mlíku, pak nebudu tak závislá na tobě.“

Dnes jsem objevila zapadlí e-mail, kde mi píše, co se dělo dál, a že to můžu sdílet.Tak sdílím

„…jakmile jsem si vzpomněla na naše čtení, vše jsem ustála a zvládly jsme s tříletou dcerou vše obě s úsměvem na tváři. Přes den mě pak ještě mockrát „zkoušela prudit“, ale viděla, že se držím toho nenechat se rozhodit jako dřív, tak vždycky po chvilce přestala. Jen večer provedla takovou velkou lumpárnu, že jsem málem vybuchla. Ale nakonec jsem se zhluboka nadechla a trpělivě v klidu vysvětlovala a vysvětlovala, až do té doby než to pochopila a přesně porozuměla, co bylo špatně a myslím, že už to opravdu nikdy neudělá.

Jinak velkou změnou je taky to, že normálně je většinou na pusinky skoupá a místo toho dává raději objetí – ale včera i dnes mi sama od sebe prostě jen tak několikrát dala pusu nebo řekla, že mě má ráda.

Jo a malé velké překvapení je to, že se dokázala uvolnit a kakat už nechodí do plínky, ale na záchod. A naprosto v pohodě, ze své vlastní vůle, bez křiku či donucování, no neskutečná změna. A přitom stačilo ji jen neutvrzovat v tom, že je miminko, když to o sobě prohlašovala, ale říkat jí, že je už tříletá šikovná holčička.

A taky jí „osladit“ ten život, takže včera si poprvé pochutnávala na perníčku s cukrovou polevou a dnes poprvé ochutnala i čokoládu – je až „vtipný“ jak jsem se toho děsila, že pak nebude umět přestat ji jíst a přitom jí ani nechutnala, ale ten úsměv když věděla, že ji bude moct zkusit, byl vážně k nezaplacení.

Co se týká babičky, tak jsme stále na pohodové vlně a to je fakt zázrak. Nehádáme se, není dusná atmosféra, ale nastalo jakési vzájemné porozumění, a konečně přišlo a projevilo se i to moje „posunutí se“ z role dítěte do role rodiče. A i když se na něčem neshodneme, jsem schopna pochopit její pohnutky a hlavně akceptovat její názor, byť s ním nesouhlasím a jednám podle sebe a své intuice.

S dědou to bylo mnohem jednodušší a stačilo ve vhodnou chvíli neútočně říct, že děkuji za názor, ale já jsem rodič a udělám si to, jak uznám za vhodné já.

Není to vždy vše tak lehké, jak to zní, ale spousta věcí je znatelně snadnějších a rozhodně je to díky tomu, že mám v sobě jasněji.

Ty černočerné temné mraky negativních myšlenek kamsi „odtáhly“ a na jejich místě najednou po strašně dlouhé době vykouklo slunce.Není vždy zářivé, ale VÍM, že tam je, i když se občas schovává za nějaký ten obláček.

Pavli, už jsem Ti to říkala i psala několikrát, ale nemůžu Ti dostatečně poděkovat za to, jak moc jsi mi pomohla změnit můj život! Je to jako bych získala jakousi „neotřesitelnou jistotu“, že už to nikdy nebude vše tak moc špatně jako dřív, jako bych v sobě měla nějakou neviditelnou podporu, díky které vím, že když přijdou těžké časy, že to zvládnu a bude zase líp.

Všechny moje vztahy se zlepšily, včetně toho k sobě samé – přijdu si víc otevřená, přímá, tolerantnější i uvolněnější. Pomohla jsi mi „shodit balvan“, který mi ležel na srdci tak neuvěřitelně dlouho, že už jsem pomalu zapomněla jaké to je dýchat a žít bez něj – je to krásné a strašně snadno se na to zvyká“.

Tyhle změny zažila mladá maminka po jednom sezení energetickým čtením. Bylo to jedno z nejdelších sezení, které jsem kdy dělala. Ale stálo to za to a jsem vděčná. Pavla

Objednat se můžete e-mailem pskalova@a-bycekgmail-com nebo telefonem 608 776 689 Pavla Skálová

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..