celostní fyzioterapie a energetické čtení

Pavla Skálová

ENERGETICKÉ ČTENÍ - KURZ

kurz pro terapeuty a ty, kteří chtějí znát příčinu toho, co se zrovna dotyčnému děje

pokud nebude příznivý PES bude kurz online

Během krátké doby se naučíte vyjímečnou metodu, která jde velmi rychle do příčiny problému, ošetří problém i zacelí proces.

Lidé jsou velmi překvapení, jak rychle se energetické čtení dostane k jádru problému, ať už zdravotního, emocionálního či energetického. A jak rychle odkrývá příčiny ve vztazích: rodinných, pracovních, partnerských, mileneckých apod.


Energetické čtení je vědomá práce s podvědomím.  Je to terapie mezníků života, které nás ovlivňují.


Co se naučíte na kurzu

  • Cvičení, kterými se naučíte ladit na energie, informace konkrétního člověka
  • Naučíte se pochopit informace, které čtením získáváte a zpracovat je
  • Naučíte se ukončovat proces v rovinách různého času: minulost, přítomnost, budoucnost a to i v různých energetických rovinách
  • Naučíte se získávat informace, odpovědi na otázky, které nenajdete v žádné knize

Všechny informace o kurzu najdete ve videu

Pro koho kurz je a co musíte umět

Věřím tomu, že energetické čtení se může naučit každý. Protože vychází z nejhlubší přirozenosti nás samých. I přesto je pro někoho jednodušší a pro někoho náročnější ho dělat.

Pokud jste terapeuté, pak energetické čtení je obrovskou podporou jakékoliv terapie, kterou děláte. Pomáhá jít velmi rychle do příčiny toho, co se v člověku děje a přitom zachovat prostor přijetí, lásky a hranic.

Pro ty, kdo jsou velmi citliví, je tento kurz velmi obahacující, protože je naučí, jak se svojí citlivostí pracovat a jak rozumět informacím, které přicházejí.

"Tam, kde mi je to dovoleno, pomáhám, ikdyž nemůžu pomoci každému a ve všem.

Energetické čtení dělám v maximálním respektu, úctě, lásce, vědomí.

Je nádherné vidět, slyšet okamžité změny, které lidé mají po energetickém čtení.

Dělám energetické čtení i na dálku po telefonu či skypu. "

Pavla Skálová

celostní fyzioterapeutka, muzikoterapeutka, terapeutka energetickým čtením a čakrovou psychosomatikou

" Má cesta k energetickému čtení, začala výcvikem chakrareeding s izraelskou lektorkou Sughando. Žačkou Osha.

V té době už jsem byla fyzioterapeutka, zajímali mne psychické příčiny nemocí a souvislosti životních příběhů.

Chakrareading mě fascinoval svojí láskyplností, přesností a krásou.

Postupně jsem se otevírala možnosti dělat čtení jinak, než jsem se učila a proto jsem začala nacházet způsob, jak to udělat, aby procesy netrvaly tři hodiny. Aby měly efekt, smysl a přitom byla zachovaná láskyplnost.

Začala jsem číst energie lidí, prostorů, příběhů, vztahů ještě více do hloubky.

Chodili ke mě lidé, kteří prošli kurzy a terapiemi a přesto byli úplně rozložení psychicky, energeticky, zdravotně. Našla jsem si způsob, jak ošetřit maximálně proces, který dělám tak, aby lidé odcházeli v celistvosti prožitku."

Více informací

o energetickém čtení

najdete ve videu

  • Jak energetické čtení funguje
  • S čím může pomoci
  • Pro koho energetické čtení je

Reference

Z kurzu energetického čtení jsem nadšená. Díky tomu, že nás bylo jen 10 účastníků, byla na celém kurzu moc příjemná a intimní atmosféra, a Pavlino vedení bylo skvělé. Celou dobu pro nás byla maximálně přítomná a za 4 dny nám předala opravdu hodně - od teorie až po praktické zkušenosti a vlastní prožitky. Během kurzu jsem prošla několika transformačními okamžiky a získala spoustu nových podnětů, které můžu dále rozvíjet a poznávat, a to i v práci sama se sebou, což vnímám jako velký přínos.
Martina Čampulováwww.odmartiny.cz
Děkuju za kurz, jaký jsem si už dlouho přála. V malé skupince s přátelstvím k lektorce, s velmi kvalitním obsahem, který se zapisuje hluboko. Je to jedinečný, Pavlo, co umíš, a co umíš i předávat. Jsem z toho ještě teď, 4 dny po skončení kurzu, nějaká rozšířená. Hned druhý den jsem měla možnost pracovat s jednou ženou.A krásně to šlo. Bylo krásný koukat do těch čaker a nechat se vést, a propojovat to s dalšími technikami.
Markéta Černockáterapeutka, lektorka rodinných konstelací, http://praminky.cz
Já bych se ráda ještě připojila k díkům. Já si užila totálnost na maximum. Bylo boží být s lektorem,který se na žádné úrovni nepovyšuje a zcela totálně dává ze sebe všechno,co má.Bylo boží být s někým,kdo toho prošel tolik a má opravdu co dát,v rovině sjednocující i v té obyčejné lidské.Ta hloubka je nádherná a výjimečná. Vedeš přímo k podstatě a naprosté svobodě. Díky ze jsi měla ochotu nám čtení předat. Miluju tuhle metodu.
Petra RechováLektorka ženských kruhů
Pavla Skálová je profesionál s velmi lidským přístupem. Má neobvyklý dar řeči a velmi zdravě nastavuje strukturu kurzu. Vše je jasně vysvětleno. Všichni ví, kde je důležité držet hranice a kde se naopak zcela uvolnit. Má respekt k individualitě každého žáka a umí ji velmi čistě podpořit. Má respekt k tradicím a současně má zdravý smysl pro rebelii a originalitu, tam kde je to na místě. Její vlastní schopnosti v tématu energetického čtení jsou jedny z nejsilnějších ne-li vůbec nejsilnější a nejdetailnější jaké jsem u kohokoliv viděl za posledních 22 let. Nejvíce se mi na Pavle líbí její opravdovost, její pokora a současně zdravá drzost a humor. Je to taková obyčejná žena s opravdu neobyčejnou schopností, kterou umí velmi zdravě předávat.
Pavel Nešpůrekhttps://www.facebook.com/PallInclusive
Těžko hledám slova, která by vystihla tvé učení, terapie či jen obyčejné bytí v tvé přítomnosti. Absolvovala jsem 1. a 2. kurz energetického čtení. Našla jsem si tě na youtube a naciťovala na tvou energii, která mi byla velmi příjemná. Věděla jsem, že se nemýlím a ty jsi ten lektor, který mi sedne. Mám za sebou několik kurzů a workshopů, ale tento pocit jsem v životě zažila pouze na jednom workshopu a s tebou. Připadala jsem si, že mi dáváš něco, co je mou součástí. Něco, co mi je tak neskutečně vlastní…energetické čtení...jeden z pazzlíků do mé skládačky. Tak moc to se mnou rezonovalo. Ten láskyplný pocit je stále ve mě a bude vždy, když začnu číst. Miluji tu citlivost, jemnost, péči a lásku, které energetické čtení nese, ale to jsi mu dala ty, protože taková jsi právě ty. Člověk, který je milující, pečující, laskavý a zároveň žena ve své síle. Člověk, který je plný radosti, hravosti, vtipu a zároveň jemnosti a citlivosti. Člověk, kterému jsem mohla od prvního okamžiku věřit. Dáváš toho tolik a já pokaždé odjíždím s náručí plnou darů, hýčkaná, opečovaná a v neuvěřitelné lehkosti a s láskou v srdci. Děkuji za to, jaká jsi, děkuji za tvou citlivost, jemnost, lásku, péči a nesmírně si vážím toho, že s důvěrou předáváš učení, které ti nespadlo do klína, které není samozřejmostí, které pro tebe tolik znamená.Vnímám a cítím, jak ta cesta nebyla jednoduchá. Děkuji, že v nás věříš. A ráda bych ti řekla, že si přeji a toužím, vždy k tomuto daru přistupovat s úctou, láskou a vděčností.
Veronika Viktorinová
Pavla Skálová je výborný terapeut a zcela skvělý lektor. Říkám to ze své odvažuji se říci s nemalé zkušenosti s terapiemi a kurzy osobního rozvoje. Aktivně se uvedeného účastním přes deset let, investoval jsem velké množství času a prostředků a musím říci, že to, co nás Pavla učila na kurzu Energetického čtení jsem většinou nikdy předtím neslyšel a dokonce ani nečetl. Bylo to velmi hodnotné a používám to ve své praxi. Také pro mě byl zajímavý a přínosný individuální a laskavý přístup Pavly. Terapie energetickým čtením mě také překvapila. Věřím, že jsem velmi dobře v kontaktu se svým tělem a pocity, ale to, jak mě takřka okamžitě nadálku Pavla dokázala bezchybně načíst a přesně pojmenovat, v jakém stavu se nacházím a kde hledat kořeny vnitřních nečistot, k tomu chovám úctu a také vděčnost. Protože mi velmi pomohla.
Tomáš MichalLektor Umění vědomého bytí

Pavla Skálová

kontakt:

pskalova@gmail.com

Mob: 608 776 689


Co získáte

Intenzivní kurz s individálním přístupem.

Osvojíte si techniku energetického čtení.

Absolvujete v rámci kurzu minimálně 4 energetická čtení (běžně v ceně 3600.-)

Prožijete hluboká praktická cvičení k pochopení práce s energií.

 

Cena: 5 900.-

Kdy a kde:

BRNO:

Kdy: 

info Markéta  Černocká 776 662 435

PLZEŇ:

Kdy: 11-14.března 2021 (zač.9.00 každý den, konec: čt, pá, so v 19.00, ne: 16.00)

Kde: Studio SaM sídlí v centru Plzně na adrese Havlíčkova 15.

Přihláška na kurz/pouze pro 10 účastníků


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Text od fotografky Marcely Svěchotové o mě

Můžete napsat nejkrásnější báseň světa popisující vaše pocity, které jste měli při západu slunce a přesto nedokáží vyjádřit váš skutečný prožitek. Tak hledám slova, která by se alespoň lehce dotkla toho, jak objevné ke mně bylo Energetické čtení s Pavlou.

Myslím, že každý časem dospěje k pochopení.

Energerické čtení je jednoznačně zkratka. Bloumala jsem svým tématem nekrátkou dobu, vymýšlela jsem hory doly. Myslela jsem si, že už není jiný možný pohled... A byl a je. Je plný vysvobození, lásky, vděčnosti vesmírnému tanci, vděčnosti sobě, uvědomění si, jak velký dar a sílu tvoření mám.

Jsem to já, kdo maluje na plátno svého života. Ano jistě, ovlivněna názory druhých. Tak jako jsem nějaký názor přijala, mohu ho i s díky odložit. Je to všechno o mně a to mi dodává ohromnou naději, ačkoliv jindy se to zdá jako to nejtěžší břemeno. Jakto, že si to dělám sama?! Někdy zoufalé otázky.

Energetické čtení s Pavlou je neuvěřitelně laskavé.

Neodsuzuje, neposuzuje, nehodnotí. Prostě věci jsou, tak jak jsou. Nejsou ani dobré, ani špatné a ve výsledku - vše je dobré. A tak tu slovy kroužím kolem a nedokáži přesně vyjádřit, jaké to bylo. Možná bude lepší, než si udělat obrázek z mých slov, jít na ten kopec a zažít západ slunce na vlastní oči, uši, kůži... Energetické čtení s Pavlou lze těžko popsat. Lépe je ho zažít.

Nechávám dosednout čtení z víkendového kurzu, je toho tolik… Je to krása a jsem tak vděčná, že jsem se tehdy v noci rozhodla, že druhý den přijedu na tvůj kurz. A jsem šťastná... Koukám zrovna na mraky, jak jsou nádherné a brečím štěstím. Dochází mi, že jsem konečně ráda, že jsem na světě. Tvoji prací, jsi mi zachránila život. Před seminářem jsem už měla otevřená dvířka a nakročeno do své temné strany duše. Už jsem pochopila poselství Osho karet, které jsem si vytáhla na začátku:Lakomec: Držím si své dary sama pro sebe! A na konci semináře: Sdílení: Je potřeba, aby dary proudily dál a obohacovaly život druhých, pak z nich budou smaragdy.
Peťkas ohledem na soukromí, neuvádím více osobních informací
Energetické čtení s Pavlou je neuvěřitelně laskavé.
Marcela SvěchotováFotografka

Upozornění: Energetické čtení nenahrazuje práci lékaře, psychologa ani psychiatra.