celostní fyzioterapie a energetické čtení

Pavla Skálová

Správné místo mužské a ženské energie

V tomto článku najdete, jak se o své mužské energii a o své ženské energii můžete dozvědět víc. Začnu příběhem z energetického čtení, které dělám. Na konci článku se můžete těšit na vizualizaci na doma.

Lidé ke mně chodí s různými příběhy, s různými požadavky. A energetické čtení ukazuje pozadí toho, co se jim děje. Někdy ovlivní jedno sezení několik věcí a vztahů najednou. Díky tomu, že se rozmotá podvědomý uzel, zádrhel toho, co se člověku v životě děje.

Ráda bych to ukázala na příkladu mladé ženy. Volala mi, že ji naprosto neadekvátně ovlivňuje a ničí kritika zvenčí. Že nerozumí tomu, proč to do svého života přitahuje, a když už takovou kritiku přitáhne, proč jí to semele, bere veškerou energii a chuť tvořit po svém.

Rozklíčování přicházelo oklikou. Vnitřní nastavení představ, co by žena měla, vnitřní nastavení mužské a ženské energie, vztah rodičů atd.  Vše dávalo smysl a velmi něžně se podařilo procesem projít a „dát“ mužské a ženské energii správné místo.

Po několika týdnech jsem se ptala, jak se má a jak ovlivnil proces její život.

Přišla mi odpověď, kterou s jejím svolením uveřejňuji.

Příjemná terapie

„Tvoje terapie byla v první řadě moc příjemná. Doporučila jsem Tě už několika svým blízkým kamarádkám.
Hned, jsem si taky nakreslila obrázky energií, které jsem viděla. Dobíhalo mi to ještě několik dnů.
Cítím, že to, co jsme řešily prvotně – kritiku zvenčí – se povedlo hezky zpracovat. Zatím podobná situace nepřišla, ale tuším, že kdyby se to stalo, už to se mnou nebude tak mávat a poradím si s ní.

Proměna vztahu s mužem

Dalším milým aspektem je, že se nám tak nějak zharmonizoval partnerský vztah. A to jsem pocítila okamžitě.

Uzdravující cesta těla

No a ve fyzické rovině, to je pro mě velké překvapení, se mi o hodně zlepšila bolestivost kostrče, která mě trápí už víc než 3 roky. Zlepšení je tak o 60% a to mi přijde úplně zázračný.
Ještě jednou Ti moc děkuju.“

Každý má příběh jiný a potřebuje něco jiného. Překonat bolest z rozchodu, nebo pocit vykolejení a odpojení. Někdo obrovskou únavu a vyčerpání. Někdo jen potřebuje porozumět tomu, co se mu děje na energetické rovině, protože najednou energie cítí a neví, co s tím.

Správné místo mužské a ženské energie

Co je tím vlastně myšleno špatné místo mužské a ženské energie. Ono vlastně nejde ani o to, jestli je to dobře nebo špatně. Ale spíš, že nám není dobře, že se necítíme sami sebou, že se necítíme žensky, pokud jsme žena. To má nějakou příčinu, kterou můžeme najít a proměnit.

Příčin může být celá řada věcí. Energetický obraz ženské a mužské energie nám toho může hodně poodhalit. Např. přesvědčení o tom, jak by se žena nebo muž měl chovat. Nebo otisk vzorce mámy, která se celý život chová jako chlap. Nebo nějaká křivda, nesprávně ukončený rozchod.

To vše může náš vnitřní svět naše podvědomí ovlivnit.

Pojmenování toho, co se v nás děje je první krok, jak dostat do souladu mužskou a ženskou energii v nás. Dalším krokem může být uvolnění toho, co jsme zažili, nebo toho, co jsme si nevědomě nastavili.  Dalším krokem je otevření se novému naladění. Na závěr doporučuji konkrétní cvičení, meditaci.

Vizualizace

Co si můžete udělat sami doma? Zavřete si oči a zhluboka dýchejte.

Dovolte si procítit, kde v těle vnímáte ženskou a kde mužskou energii. Prociťte si, kde v životě vnímáte, že používáte svůj mužský a ženský princip.

Jednoduše se zeptejte: „Jak se cítíš má ženská energie, jak se cítíš má mužská energie? Co potřebujete? Co můžu pro vás udělat?“

Nechte to na sebe působit. Můžete si napsat vzkaz, který Vám Vaše energie dávají. Pak poděkujte této vizualizaci, rozpusťte obraz.  Vnímejte, že jste teď a tady. Na závěr se protáhněte a máte-li chuť zatančete si.

Naprosto jednoduché cvičení, které Vám toho hodně objasní.

Zaujalo Vás energetické čtení? Podívejte se na video, co je energetické čtení a jak funguje zde:

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..