celostní fyzioterapie a energetické čtení

Pavla Skálová

Rozdat se-nerozdat se

Dnes o rozdání se…

Pokud rozdáváme lásku a sami sebe dokola a dokola a nic nedostáváme zpátky, pak většinou vyhoříme, zkolabujeme nebo onemocníme.
Nejčastější nemoci z rozdání sebe ostatním jsou rakoviny sleziny, slinivky, žaludku, aritmie srdce, srdeční příhody, nemoci lymfatického systému, kožní nemoci, alzhaimerova choroba, RS, leukémie, cukrovka, myomy na děloze, rakoviny ženských orgánů apod.

Kdybychom žili v souladu s přírodou a byli obklopení živým světem, tak by se nám vyhoření z rozdání se, nikdy nestalo. Příroda je nastavená na to, že to, co člověk dá přírodě, tak ona to vynásobí a dává zpět ve své štědrosti. Vytváří každý rok větší a větší rentu. Zasadíte větvičku, vyroste keř, zasadíte semínko, vyroste strom, uděláte tůň a máte hojnost vody pro sebe i celou rodinu. Stačí málo a příroda dá vše potřebné: vodu, jídlo, materiál pro střechu nad hlavou, dostatek pro oheň a teplo na zimu.

Příroda to nedává jen materiálně, ale hlavně energeticky. Projdete se jedlým lesem, který jste zasadili a příroda vám dá kromě plodů, cvrkání cvrčků, zvuků ptáků, stínu, vody, dřeva i obrovský množství léčivý energie. Zasadili jste semínko a dostáváte nazpět mnohem víc, dostáváte všechno. A nechce žádnou daň.

Tohle se nemůže stát v mrtvém materiálním světě. Pokud dáváte, tak musíte vyhodnotit, co dáváte a za co. A je jedno jestli to je materiální rovina nebo láskyplná.

Ve vztahu, když jeden dává lásku, odevzdává se tomu druhému a ten druhý neudělá to stejný, tak vzniká průser.
Většinou vznikne pocit u toho, kdo dává, že by měl dávat víc, že určitě dělá chybu, když nedostává nazpět a tak se rozdá úplně.
(Při energetickém čtení můžeme vidět příčiny různého tipu, ale ty teď nechme být.)

Představte si, co se stane. Když např. žena dá veškerou energii, lásku muži, který je díky tomu naplněnej, ale z nějakýho důvodu si své ženy nevšimne a nedá ji zpátky pozornost a lásku, začne být přitažlivý všude kolem. A žena ztrácí, sebe, svoji energii, své srdce. Věří, že láska je bezmezná a že se jí to vrátí v dobrém. Ve zkutečnosti začne být neviditelná. Šedá. Unavená a vyčerpaná. Všechna její energie je u muže, tím pádem nutně potřebuje, aby mu byla na blízku, jinak ji život nedává smysl.

Čím víc neviditelná žena chce být u svého muže, tím víc on ji odmítá, protože nechápe její potřebu. Začarovaný kruh, který většinou muž vyřeší tím, že si najde jinou ženu. Energeticky to pak vypadá, že neviditelná žena živí dál na dálku i toho muže i tu novou ženu. Snaží se jim odpustit a tím jim zase dává energii, snaží se zapomenout, ale to strašně bolí, protože její energie srdce, duše, energie nitra je stále z velké části u něj. Je to zoufalej stav. Dokud si nevezme všechnu svojí energii a své části od něj i od ní, popř.od všech jeho milenek, které nevědomě přes něj živí, zpátky k sobě.

Tohle rozdání je v některých případech i mezi rodiči a dětmi. Někdy mezi milenci, někdy mezi sourozenci.

V přírodě tohle neřešíme.
V umělém světě existuje něco, co jsem pojmenovala hranice srdce. Dospělý člověk může tuhle hranici poznat a léčit. Cítit, co dává a co dostává. Cítit limity svého srdce. A vyhodit ze svého života ty, kteří zneužívají jeho dobro a lásku.

Dovolit si mít ochranu srdce. Je jako bychom uznali, že anatomicky máme osrdečník, orgán, který chrání srdce. Jako bychom uznali anatomicky plíce, které chrání srdce. Jako bychom uznali žebra a obratle které sice v pohybu, ale stále chrání srdce, velmi pevně.

Tohle všechno chrání anatomicky srdce.

A ještě, jak říkal jeden chirurg, kterého jsem osobně potkala: ,,Anatomické srdce, dá nejdřív sobě okysličenou krev a pak teprve pustí do oběhu. Dá sobě mnohem víc, má okruh krve, která zústává srdci.“

Není to fascinující? Někdy bychom se měli o proudu lásky víc učit z anatomie a od svého těla než od duchovních učitelů. Anatomie těla je tak moc podobná anatomii energie, anatomii emocí, duchovní anatomii.

Mě to fascinuje. Pro mě, která je z rodiny, kde se dává láska bezpodmínečně, kde se pomáhá všude a všem, bez ohledu na nárosdnost, pohlaví, orientaci, věk a čas, je to samozřejmě obrovská výzva.

A děkuji energetickému čtení za tyhle obrazy a upozornění, které mi pomáhají chápat a přenastavovat to, co jsem se nikde neučila.❤️❤️❤️
Přeji vám šťastnou cestu ve světě lásky bez vyhoření.💞💞💞

www.pavlaskalova.eu

Od úterý budu mít dovolenou a vypnutý telefon na deset dní. Krasné léto všem🍀

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..