ENERGETICKÉ ČTENÍ - KURZ

kurz pro terapeuty a ty, kteří chtějí znát příčinu toho, co se zrovna dotyčnému děje

Plzeň 18-21.6. 2021

Brno 26-29.8. 2021

Během krátké doby se naučíte vyjímečnou metodu, která jde velmi rychle do příčiny problému, ošetří problém i zacelí proces.

Lidé jsou velmi překvapení, jak rychle se energetické čtení dostane k jádru problému, ať už zdravotního, emocionálního či energetického. A jak rychle odkrývá příčiny ve vztazích: rodinných, pracovních, partnerských, mileneckých apod.


Energetické čtení je vědomá práce s podvědomím.  Je to terapie mezníků života, které nás ovlivňují.


Co se naučíte na kurzu

  • Cvičení, kterými se naučíte ladit na energie, informace konkrétního člověka
  • Naučíte se pochopit informace, které čtením získáváte a zpracovat je
  • Naučíte se ukončovat proces v rovinách různého času: minulost, přítomnost, budoucnost a to i v různých energetických rovinách
  • Naučíte se získávat informace, odpovědi na otázky, které nenajdete v žádné knize

Všechny informace o kurzu najdete ve videu

Pro koho kurz je a co musíte umět

Věřím tomu, že energetické čtení se může naučit každý. Protože vychází z nejhlubší přirozenosti nás samých. I přesto je pro někoho jednodušší a pro někoho náročnější ho dělat.

Pokud jste terapeuté, pak energetické čtení je obrovskou podporou jakékoliv terapie, kterou děláte. Pomáhá jít velmi rychle do příčiny toho, co se v člověku děje a přitom zachovat prostor přijetí, lásky a hranic.

Pro ty, kdo jsou velmi citliví, je tento kurz velmi obahacující, protože je naučí, jak se svojí citlivostí pracovat a jak rozumět informacím, které přicházejí.

"Tam, kde mi je to dovoleno, pomáhám, ikdyž nemůžu pomoci každému a ve všem.

Energetické čtení dělám v maximálním respektu, úctě, lásce, vědomí.

Je nádherné vidět, slyšet okamžité změny, které lidé mají po energetickém čtení.

Dělám energetické čtení i na dálku po telefonu či skypu. "

Pavla Skálová

celostní fyzioterapeutka, muzikoterapeutka, terapeutka energetickým čtením a čakrovou psychosomatikou

" Má cesta k energetickému čtení, začala výcvikem chakrareeding s izraelskou lektorkou Sughando. Žačkou Osha.

V té době už jsem byla fyzioterapeutka, zajímali mne psychické příčiny nemocí a souvislosti životních příběhů.

Chakrareading mě fascinoval svojí láskyplností, přesností a krásou.

Postupně jsem se otevírala možnosti dělat čtení jinak, než jsem se učila a proto jsem začala nacházet způsob, jak to udělat, aby procesy netrvaly tři hodiny. Aby měly efekt, smysl a přitom byla zachovaná láskyplnost.

Začala jsem číst energie lidí, prostorů, příběhů, vztahů ještě více do hloubky.

Chodili ke mě lidé, kteří prošli kurzy a terapiemi a přesto byli úplně rozložení psychicky, energeticky, zdravotně. Našla jsem si způsob, jak ošetřit maximálně proces, který dělám tak, aby lidé odcházeli v celistvosti prožitku."

Více informací

o energetickém čtení

najdete ve videu

  • Jak energetické čtení funguje
  • S čím může pomoci
  • Pro koho energetické čtení je

Reference

Z kurzu energetického čtení jsem nadšená. Díky tomu, že nás bylo jen 10 účastníků, byla na celém kurzu moc příjemná a intimní atmosféra, a Pavlino vedení bylo skvělé. Celou dobu pro nás byla maximálně přítomná a za 4 dny nám předala opravdu hodně - od teorie až po praktické zkušenosti a vlastní prožitky. Během kurzu jsem prošla několika transformačními okamžiky a získala spoustu nových podnětů, které můžu dále rozvíjet a poznávat, a to i v práci sama se sebou, což vnímám jako velký přínos.
Martina Čampulováwww.odmartiny.cz
Děkuju za kurz, jaký jsem si už dlouho přála. V malé skupince s přátelstvím k lektorce, s velmi kvalitním obsahem, který se zapisuje hluboko. Je to jedinečný, Pavlo, co umíš, a co umíš i předávat. Jsem z toho ještě teď, 4 dny po skončení kurzu, nějaká rozšířená. Hned druhý den jsem měla možnost pracovat s jednou ženou.A krásně to šlo. Bylo krásný koukat do těch čaker a nechat se vést, a propojovat to s dalšími technikami.
Markéta Černockáterapeutka, lektorka rodinných konstelací, http://praminky.cz
Já bych se ráda ještě připojila k díkům. Já si užila totálnost na maximum. Bylo boží být s lektorem,který se na žádné úrovni nepovyšuje a zcela totálně dává ze sebe všechno,co má.Bylo boží být s někým,kdo toho prošel tolik a má opravdu co dát,v rovině sjednocující i v té obyčejné lidské.Ta hloubka je nádherná a výjimečná. Vedeš přímo k podstatě a naprosté svobodě. Díky ze jsi měla ochotu nám čtení předat. Miluju tuhle metodu.
Petra RechováLektorka ženských kruhů
Pavla Skálová je profesionál s velmi lidským přístupem. Má neobvyklý dar řeči a velmi zdravě nastavuje strukturu kurzu. Vše je jasně vysvětleno. Všichni ví, kde je důležité držet hranice a kde se naopak zcela uvolnit. Má respekt k individualitě každého žáka a umí ji velmi čistě podpořit. Má respekt k tradicím a současně má zdravý smysl pro rebelii a originalitu, tam kde je to na místě. Její vlastní schopnosti v tématu energetického čtení jsou jedny z nejsilnějších ne-li vůbec nejsilnější a nejdetailnější jaké jsem u kohokoliv viděl za posledních 22 let. Nejvíce se mi na Pavle líbí její opravdovost, její pokora a současně zdravá drzost a humor. Je to taková obyčejná žena s opravdu neobyčejnou schopností, kterou umí velmi zdravě předávat.
Pavel Nešpůrekhttps://www.facebook.com/PallInclusive
Těžko hledám slova, která by vystihla tvé učení, terapie či jen obyčejné bytí v tvé přítomnosti. Absolvovala jsem 1. a 2. kurz energetického čtení. Našla jsem si tě na youtube a naciťovala na tvou energii, která mi byla velmi příjemná. Věděla jsem, že se nemýlím a ty jsi ten lektor, který mi sedne. Mám za sebou několik kurzů a workshopů, ale tento pocit jsem v životě zažila pouze na jednom workshopu a s tebou. Připadala jsem si, že mi dáváš něco, co je mou součástí. Něco, co mi je tak neskutečně vlastní…energetické čtení...jeden z pazzlíků do mé skládačky. Tak moc to se mnou rezonovalo. Ten láskyplný pocit je stále ve mě a bude vždy, když začnu číst. Miluji tu citlivost, jemnost, péči a lásku, které energetické čtení nese, ale to jsi mu dala ty, protože taková jsi právě ty. Člověk, který je milující, pečující, laskavý a zároveň žena ve své síle. Člověk, který je plný radosti, hravosti, vtipu a zároveň jemnosti a citlivosti. Člověk, kterému jsem mohla od prvního okamžiku věřit. Dáváš toho tolik a já pokaždé odjíždím s náručí plnou darů, hýčkaná, opečovaná a v neuvěřitelné lehkosti a s láskou v srdci. Děkuji za to, jaká jsi, děkuji za tvou citlivost, jemnost, lásku, péči a nesmírně si vážím toho, že s důvěrou předáváš učení, které ti nespadlo do klína, které není samozřejmostí, které pro tebe tolik znamená.Vnímám a cítím, jak ta cesta nebyla jednoduchá. Děkuji, že v nás věříš. A ráda bych ti řekla, že si přeji a toužím, vždy k tomuto daru přistupovat s úctou, láskou a vděčností.
Veronika Viktorinová
Pavla Skálová je výborný terapeut a zcela skvělý lektor. Říkám to ze své odvažuji se říci s nemalé zkušenosti s terapiemi a kurzy osobního rozvoje. Aktivně se uvedeného účastním přes deset let, investoval jsem velké množství času a prostředků a musím říci, že to, co nás Pavla učila na kurzu Energetického čtení jsem většinou nikdy předtím neslyšel a dokonce ani nečetl. Bylo to velmi hodnotné a používám to ve své praxi. Také pro mě byl zajímavý a přínosný individuální a laskavý přístup Pavly. Terapie energetickým čtením mě také překvapila. Věřím, že jsem velmi dobře v kontaktu se svým tělem a pocity, ale to, jak mě takřka okamžitě nadálku Pavla dokázala bezchybně načíst a přesně pojmenovat, v jakém stavu se nacházím a kde hledat kořeny vnitřních nečistot, k tomu chovám úctu a také vděčnost. Protože mi velmi pomohla.
Tomáš MichalLektor Umění vědomého bytí

Pavla Skálová

kontakt:

pskalova@gmail.com

Mob: 608 776 689


Co získáte

Intenzivní kurz s individálním přístupem.

Osvojíte si techniku energetického čtení.

Absolvujete v rámci kurzu minimálně 4 energetická čtení (běžně v ceně 3600.-)

Prožijete hluboká praktická cvičení k pochopení práce s energií.

 

Cena: 6500.-

Kdy a kde:

BRNO:

Kdy: 26. -29.8.2021

info Markéta  Černocká 776 662 435

PLZEŇ:

Kdy: 18.6. -21.6. 2021

18.6. zač. 13:00-21.00, 19.6. a 20.6. 9.00- 19.00, 21.6. 9.00-16.00

pskalova@gmail.com

Přihláška na kurz/pouze pro 10 účastníků


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Text od fotografky Marcely Svěchotové o mě

Můžete napsat nejkrásnější báseň světa popisující vaše pocity, které jste měli při západu slunce a přesto nedokáží vyjádřit váš skutečný prožitek. Tak hledám slova, která by se alespoň lehce dotkla toho, jak objevné ke mně bylo Energetické čtení s Pavlou.

Myslím, že každý časem dospěje k pochopení.

Energerické čtení je jednoznačně zkratka. Bloumala jsem svým tématem nekrátkou dobu, vymýšlela jsem hory doly. Myslela jsem si, že už není jiný možný pohled... A byl a je. Je plný vysvobození, lásky, vděčnosti vesmírnému tanci, vděčnosti sobě, uvědomění si, jak velký dar a sílu tvoření mám.

Jsem to já, kdo maluje na plátno svého života. Ano jistě, ovlivněna názory druhých. Tak jako jsem nějaký názor přijala, mohu ho i s díky odložit. Je to všechno o mně a to mi dodává ohromnou naději, ačkoliv jindy se to zdá jako to nejtěžší břemeno. Jakto, že si to dělám sama?! Někdy zoufalé otázky.

Energetické čtení s Pavlou je neuvěřitelně laskavé.

Neodsuzuje, neposuzuje, nehodnotí. Prostě věci jsou, tak jak jsou. Nejsou ani dobré, ani špatné a ve výsledku - vše je dobré. A tak tu slovy kroužím kolem a nedokáži přesně vyjádřit, jaké to bylo. Možná bude lepší, než si udělat obrázek z mých slov, jít na ten kopec a zažít západ slunce na vlastní oči, uši, kůži... Energetické čtení s Pavlou lze těžko popsat. Lépe je ho zažít.

Nechávám dosednout čtení z víkendového kurzu, je toho tolik… Je to krása a jsem tak vděčná, že jsem se tehdy v noci rozhodla, že druhý den přijedu na tvůj kurz. A jsem šťastná... Koukám zrovna na mraky, jak jsou nádherné a brečím štěstím. Dochází mi, že jsem konečně ráda, že jsem na světě. Tvoji prací, jsi mi zachránila život. Před seminářem jsem už měla otevřená dvířka a nakročeno do své temné strany duše. Už jsem pochopila poselství Osho karet, které jsem si vytáhla na začátku:Lakomec: Držím si své dary sama pro sebe! A na konci semináře: Sdílení: Je potřeba, aby dary proudily dál a obohacovaly život druhých, pak z nich budou smaragdy.
Peťkas ohledem na soukromí, neuvádím více osobních informací
Energetické čtení s Pavlou je neuvěřitelně laskavé.
Marcela SvěchotováFotografka

Upozornění: Energetické čtení nenahrazuje práci lékaře, psychologa ani psychiatra.